OK1KHL - Homepage OK1KHL - Homepage ČRK
 Dnešní datum: 03. 03. 2024  
"Holice 2024": 23.–24. 8.             
   
  Hlavní nabídka
Hlavní stránka
Fotografická galerie
Zajímavé odkazy
Ankety
Download
Zasílání novinek
Internetové fórum OK1KHL

Kontakty na OK1KHL

  Rubriky

  FotoGalerie
Holice 2005 - 22
stánky prodejců v hale
zobrazení: 5368
známka: 0

<!-- F -->CB sekce

Zpět 9. CB setkání 2005 na Horním Jelení skončilo

Vydáno dne 11. 05. 2005 (7733 přečtení)

Tak a je to za námi,
Oddechli si jistě všichni pořadatelé 9. setkání uživatelů CB radiostanic a radioamatérů, když se v sobotu odpoledne začali spokojení návštěvníci rozjíždět do svých domovů. Svítící sluníčko navíc slibovalo, že se vše stihne sbalit za sucha a tak bylo o důvod k radosti víc. Právě předpověď počasí v týdnu před setkáním, nám působila největší starosti neboť nevěstila nic jiného než zataženo, déšť, vítr, zimu.

Ve fotografické galerii si můžete prohlédnout pár fotografií z této akceVe čtvrtek jsme se vzájemně uklidňovali, že je dobře, že prší, že se to alespoň vyprší a na víkend bude pěkně. V pátek již nás optimizmus většinou přešel a několik dešťových přeháněk během dne nás přesvědčilo o tom, že tentokrát to rosničky asi uhodly. Z důvodu deště se nekonalo ani plánované posezení u táboráku a celý večerní program se přesunul do kryté haly. I přes menší počet návštěvníků proběhl celý večer ve skvělé atmosféře k čemuž jistě dopomohlo profesionální vystoupení kapely Dobrota Band. Optimizmem nás naplňovaly i hvězdy které prosvítaly z noční oblohy, když jsme šli po půlnoci spát.

O to horší bylo ráno. Tmavá obloha nevěstila nic dobrého a kapky deště bubnující do parapetu vzaly náladu asi každému. Naštěstí se jednalo pouze o další přeháňku. Již těsně po šesté hodině bylo možné vidět několik nedočkavých pořadatelů, kteří čekali na první návštěvníky. A dočkali se v 6:10 kdy přijel první prodejce na bleší trh a v 6:15 se na příjezdové cestě objevila kolona dalších pěti vozidel. V ten okamžik bylo jasné že návštěvníci přijedou a že hodiny strávené při přípravě setkání nebyly zbytečné.

Sobotní program pak již probíhal podle programu. Po desáté hodině přivítal návštěvníky setkání starosta Holic Mgr. Ladislav Effenberk a za Český Radioklub promluvil k návštěvníkům Ing. Miloš Prostecký. Od deseti hodin také probíhal desetiboj v zábavných disciplinách.
K vidění byl na setkání příjem snímků z geostacionární meteorologické družice, radioamatérský provoz na krátkých vlnách i amatérský datový radiolokační provoz APRS.
Sběratel vojenské vysílací techniky naši armády předvedl také mnoho zajímavých a jinde nevystavovaných zařízení.

Závěrem chci poděkovat paní vedoucí a všem zaměstnancům Rekreačního zařízení Radost za poskytnutí skvělého a reprezentativního zázemí, výbornou domácí kuchyni a čistého a upraveného prostředí, do kterého se budou i mnozí z návštěvníků setkání v průběhu své dovolené jistě rádi vracet. Dále chci poděkovat všem členům realizačního týmu, který mne během příprav setkání obklopoval a všem pořadatelům, bez jejichž pomoci by se setkání nedalo uspořádat.

David Šmejdíř OK1DOG  
ředitel setkání  

Na závěr několik čísel :

  • Účastníků se skutečně sešlo proti loňskému roku dík nepřízni počasí o 50 méně, tedy necelých 500.
  • Asi třicítka byla aut na bleším trhu a celkem šest prodejních stánků vysílací techniky a příslušenství.(Pro zasvěcené to byl Allamat electronic Dobříš, Elix Praha, Prezident Ostrava, GM elektronik Brno, T.CZ Pardubice a BEN technická literatura Praha. Prodejci ze setkání odjížděli spokojeni se zájmem návštěvníků i prodejem zboží.)
  • Pořadatelský sbor čítal přes 30 osob, jak členů Radioklubu OK1KHL Holice, tak jeho příznivců.
  • Realizační tým akci připravoval od února a pořadatelé setkání přímo v RZ Radost na Horním Jelení již ve čtvrtek a pátek.

Ve fotografické galerii si můžete prohlédnout pár fotografií z této akceCelý článek |     
 

Zpět (klikni)

  Počasí Holice

  Webkamera

Holice - Kamenec - JO80AC

  Sponzoring
Finanční podpora
Město Holice

Pardubický kraj


Materiální podpora

Materiální podpora

Materiální podpora


  test antispamu
email: moc.lhk1ko@akcitsap
email: past@ok1khl.com

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.