OK1KHL - Homepage OK1KHL - Homepage ČRK
 Dnešní datum: 19. 09. 2019  
"Holice 2019" : 23.-24.8.            
   
  Hlavní nabídka
Hlavní stránka
Fotografická galerie
Zajímavé odkazy
Ankety
Download
Zasílání novinek
Internetové fórum OK1KHL

Kontakty na OK1KHL

  Rubriky

  FotoGalerie
CB 2006 - 5
chatky areálu v Horním Jelení
zobrazení: 3339
známka: 1.00

2008

Zpět Pozvánka na 21. běh kurzu operátorů - podzim 2008

Vydáno dne 11. 02. 2008 (5786 přečtení)

JS
Radioklub OK1KHL připravuje dle svého celoročního plánu na podzim letošního roku další, 21. běh radioamatérského kurzu. Konat se tentokrát bude opět v Autokempu u rybníka Hluboký nedaleko Holic. Předběžně se uvažuje, že se 21. kurz bude konat ve dnech 17. až 21. října 2008. Závěrečná zkouška před komisí ČTÚ se bude konat v úterý 21. října 2008.


Předpokládáme, že přednášky budou denně v pátek, sobotu, neděli a pondělí od 8:00 do 17:00. V podvečerních a večerních hodinách pak bude probíhat práce na stanici ve vysílacím středisku radioklubu na Kamenci.
Následující úterý pak proběhne přezkoušení před komisí ČTÚ.

Kurz není pro úplné začátečníky. Předpokládá se, zvláště u zájemců o třídu A, základní znalost o radioamatérském provozu. Po dobré zkušenosti s praktickým provozem na stanici v minulých kurzech, budou mít i tentokrát frekventanti možnost prakticky si vyzkoušet a natrénovat spojení jak na KV (80m) tak na VKV (2m). Ukázalo se, že pro mnohé z nich, hlavně pro ty kteří nemají možnost provozu na klubové stanici, jde často o první kontakt se skutečným provozem na amatérských pásmech. Každé spojení bude potvrzeno speciálním QSL lístkem.

Tím, že hodláme opět pořádat kurz v průběhu jednoho víkendu, vyhovíme požadavkům zájemců. Je to však na úkor toho, že se přednášky budou konat (po přestávce na oběd) do pozdějších odpoledních hodin.

Tím, že kurz bude mít jen jednu část, frekventanti ušetří na cestovném polovinu nákladů a rovněž částku na ubytování a stravě.

Zkoušky se budou konat formou testu pro obě třídy (A i N) současně, rozdíl je ve výběru a počtu otázek a při hodnocení v počtu potřebných bodů pro danou třídu. Tiskopis přihlášky ke zkouškám ČTÚ si vyplníte na místě. Na místě také obdržíte složenku na zaplacení poplatku pro ČTÚ.

Zájemci budou mít možnost složit nepovinnou zkoušku z telegrafie.

*příjem přihlášek zastaven* seznam přihlášených

Odesláním vyplněného formuláře zároveň potvrzujete, že jste si přečetli, a berete na vědomí informace o způsobu organizování Radioamatérského kurzu 17. – 21. října 2008. Organizátoři kurzu se zavazují, že Vámi poskytnuté osobní údaje budou použity pouze pro účel organizování tohoto kurzu.Celý článek |     
 

Zpět (klikni)

  Počasí Holice

  Webkamera

Holice - Kamenec - JO80AC

  Sponzoring
Finanční podpora
Město Holice

Pardubický kraj


Materiální podpora

Materiální podpora

Materiální podpora

Materiální podpora


  test antispamu
email: moc.lhk1ko@akcitsap
email: past@ok1khl.com

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.